Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | TÜMER Öğrenci Dergisi'nin 3. Sayısı Çıktı.
Duyurular
TÜMER Öğrenci Dergisi'nin 3. Sayısı Çıktı.

Dergimizin üçüncü sayısıyla herkese merhaba! Yaz dönemini geride bıraktığımız bu aylarda yeni eğitim yılında aramıza katılan yüzlerce yeni öğrencimizle Türkçeyle yaşamaya devam ediyoruz.

Temmuz ayında düzenlediğimiz TÜMER Kültür Günü’nde öğrencilerimiz hem kendi ülkelerini ve yemeklerini tanıttı hem de arkadaşlarının ülkelerini ve kültürlerini öğrenme fırsatı yakaladı. Endonezya ekibinin hazırladığı şarkılar ve gösterileri, Cibuti grubunun capcanlı ve neşeli dansları, öğrencilerimizin şarkıları ve oyunlarla dopdolu bir gün yaşadık. Kültür Günü’nde öğrencilerimiz kendi ülkelerini anlatırken ülkelerindeki önemli yapılardan da bahsettiler ve bu sayımızı ülkelerdeki önemli yapılara ayırmaya karar verdik. Her ülkenin öne çıkan yapılarını ilerleyen sayfalarda bulabilir, öğrencilerimizin yazılarını okuyabilirsiniz. Bu sayımızda önemli yapıların yanı sıra TÜMER’de yaz boyu yaptıklarımızı, faaliyetlerimizi, öğrencilerimizin yazılarını, gezi rotalarını ve Türkçe öğrenenler için tavsiyelerimizi bulacaksınız.

Dergimizi Haliç Yerleşkesi'ndeki A-207-3 numaralı ofisimizden ücretsiz olarak temin edebilir veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://tumer.fsm.edu.tr/FSM-TUMER-Tumer-Ogrenci-Dergisi--3-Sayi  • http://tumer.fsm.edu.tr/resimler/upload/dergi-32019-11-29-12-29-17pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi