Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | 2019/2020 TÜRKÇE MUAFİYET SINAVI
Duyurular
2019/2020 TÜRKÇE MUAFİYET SINAVI

 

16 Eylül Pazartesi günü yapılan Türkçe muafiyet sınavının ilk kademesinde başarılı olan öğrenciler 17 Eylül Salı günü konuşma sınavına girecektir. Konuşma sınavına girmeye hak kazanan öğrenciler listede belirtilen saat aralığında ilgili sınıfın önünde hazır bulunmalıdır. Tüm öğrencilere başarılar dileriz.

 

 


Başvuru Kodu Ad Soyad Öğrenci Numara Yerleştirilen Bölüm Bölüm Türü Sonuç Konuşma Sınav Tarihi Konuşma Sınav Saati Sınav Salonu
1 19060248 ABDUL HAMID MADARATI 190201101 Mimarlık (Türkçe) YÜKSEK LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.00 - 09.10 H-A103
2 19041900 ABUDUHELILI ALIFEREMU 1926111361 Okul Öncesi Öğretmenliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.00 - 09.10 H-A103
3 19040278 AFRA NUR TOLUN 1920121350 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.10 - 09.20 H-A103
4 19040056 AGU SHAFIK AYUB 1925201362 Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.10 - 09.20 H-A103
5 19040473 AMAL NABHAN 1925201371 Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.20 - 09.30 H-A103
6 19042035 AYGUL HUSEYNOVA 1920121351 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.20 - 09.30 H-A103
7 19020052 AYİXİA DUOLİKUN 1940711350 Çocuk Gelişimi 2 YILLIK BAŞARILI 09-17-19 09.30 - 09.40 H-A103
8 19041770 AYŞENURKARAASLAN 1924501371 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.30 - 09.40 H-A103
9 19040571 BESNA NURÖZBEY 1923401350 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.40 - 09.50 H-A103
10 19040851 BÜSRA GENC 1926121351 Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.40 - 09.50 H-A103
11 19040654 DİLİSHAER ABULİMİTİ 1925241355 İç Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.50 - 10.00 H-A103
12 19042120 ELA IŞIKSAL 1940711351 Okul Öncesi Öğretmenliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.50 - 10.00 H-A103
13 19040848 EMINE DOGAN 1926121350 Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.00 - 10.10 H-A103
14 EREN DELEMEN BAŞARILI 09-17-19 10.00 - 10.10 H-A103
15 19040094 ESRA LETİF 1923401380 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.10 - 10.20 H-A103
16 ESRAA HASSAN AHMED MORSI BAŞARILI 09-17-19 10.10 - 10.20 H-A103
17 19060681 ESRAA MORSI 190141102 İslam Bilim Tarihi YÜKSEK LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.20 - 10.30 H-A103
18 19040022 FAHRİYENUR OKTAY 1920121352 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.20 - 10.30 H-A103
19 19020107 FARIDA ALIYEVA 1924501357 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.30 - 10.40 H-A103
20 FARIDA IZZAT ONAL BAŞARILI 09-17-19 10.30 - 10.40 H-A103
21 19041921 FATİH BİLGE 1924501369 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.40 - 10.50 H-A103
22 19042118 FİLİZ AYDIN 1925201361 Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.40 - 10.50 H-A103
23 GULKHUMOR ABDURAIMZHANORA BAŞARILI 09-17-19 10.50 - 11.00 H-A103
24 19040063 HAFSA ÜNAL 1924501351 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.50 - 11.00 H-A103
25 19040477 HAMISI SAIDI 1921211350 İnşaat Mühendisliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.00 - 11.10 H-A103
26 19040290 HANAA ALREFAİ 1925201359 İç Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.00 - 11.10 H-A103
27 19040456 HANIFA MAZBUTOVA 1923401385 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.10 - 11.20 H-A103
28 19042114 HATICE KUBRA SARAÇOĞLU 1925201360 Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.10 - 11.20 H-A103
29 19042170 ISRA BEN KHALIFA 1924501359 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.20 - 11.30 H-A103
30 19060282 IULIA ANTOHI 190132101 Klinik Psikoloji (Tezsiz) YÜKSEK LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.20 - 11.30 H-A103
31 19040399 İREM NUR GÜL 1920121353 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.30 - 11.40 H-A103
32 19041248 KADRIE FAHRIEVA REDZHEBOVA 1924501352 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.30 - 11.40 H-A103
33 19042263 LALEH JAVANSHİR GHOJEHBİGLOU 1925241360 Iç Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.40 - 11.50 H-A103
34 19040364 LÜTFIYE ALTIN 1920121367 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.40 - 11.50 H-A103
35 19040395 M.HADI ALHOUSAMI 1924501353 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.00 - 09.10 H-A112
36 19060735 MADIHASARDAR 190201103 Mimarlık (Türkçe) YÜKSEK LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.00 - 09.10 H-A112
37 19060074 MAKBULE ZENGİN 1920121354 Okul Öncesi Öğretmenliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.10 - 09.20 H-A112
38 19040467 MELİKE ATİK 1923401381 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.10 - 09.20 H-A112
39 19040048 MERJEM HAZIC 1923401386 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.20 - 09.30 H-A112
40 19040956 MERVE GİDER 1921221353 Bilgisayar Mühendisliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.20 - 09.30 H-A112
41 19042213 MERYEM NURŞAHİN 1920121355 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.30 - 09.40 H-A112
42 MERYEM SEVİMLİ BAŞARILI 09-17-19 09.30 - 09.40 H-A112
43 19041811 MOHAMED SALLIEU BAH 1921241350 Elektrik-Elektronik Mühendisliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.40 - 09.50 H-A112
44 19040020 MOHAMMAD ZAHER KARNABEH 1925201350 Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.40 - 09.50 H-A112
45 19040523 MUHAMMED AHMET 1925201355 Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.50 - 10.00 H-A112
46 19040231 MUHAMMED KERİM AYDIN 1921221351 Bilgisayar Mühendisliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 09.50 - 10.00 H-A112
47 19042248 MUHAMMED YUSUF EMİNOĞLU 1924501372 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.00 - 10.10 H-A112
48 19040664 MUHAMMET YAVUZ 1923401371 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.00 - 10.10 H-A112
49 19041479 NAFEİSA ABUDUSHALAMU 1926111360 Okul Öncesi Öğretmenliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.10 - 10.20 H-A112
50 19040536 OSMAN KARIMOV 1921241356 Elektrik-Elektronik Mühendisliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.10 - 10.20 H-A112
51 19041481 RAMA MECZUB 1920121366 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.20 - 10.30 H-A112
52 19020105 SELBİ HOJANİYAZOVA 1940721350 Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri 2 YILLIK BAŞARILI 09-17-19 10.20 - 10.30 H-A112
53 19041619 SEVDE NUR BÖLÜK 1920121365 Psikoloji LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.30 - 10.40 H-A112
54 19041343 SEYFİ SAGLAM 1924501355 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.30 - 10.40 H-A112
55 19040708 SEYMA UNAL 1923401351 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.40 - 10.50 H-A112
56 19041499 SHAHD JHAR 1924501350 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.40 - 10.50 H-A112
57 19042126 SİBEL EREN 1926111350 Okul Öncesi Öğretmenliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.50 - 11.00 H-A112
58 19041769 SİRACEDDİN PASA HALEPLİOGLU 1924501373 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 10.50 - 11.00 H-A112
59 19041671 SUDABASABIR 1924501354 Hukuk LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.00 - 11.10 H-A112
60 19040349 SULEYMAN KOCYİGİT 1923401353 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.00 - 11.10 H-A112
61 19020131 TAGAY PERMANOV Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.10 - 11.20 H-A112
62 19040004 TAHA ALAKKARİ 1921221354 Bilgisayar Mühendisliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.10 - 11.20 H-A112
63 19040293 VERA NUR ÇEVIK 1923401387 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.20 - 11.30 H-A112
64 19040734 WUSIMAN YILIMUNUER 1923401370 İslami İlimler LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.20 - 11.30 H-A112
65 19040975 XİAYİDA ABUDOUWAİ 1926111359 Okul Öncesi Öğretmenliği LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.30 - 11.40 H-A112
66 19040730 ZEYNEP FEYZULLAH 1925241357 İç Mimarlık LİSANS BAŞARILI 09-17-19 11.30 - 11.40 H-A112
67 19060169 BADR ESSAIHI 190301101 Geleneksel Türk Sanatları YÜKSEK LİSANS BAŞARISIZ
68 19060073 KARIM ABDELMAGUID 190121101 Tarih YÜKSEK LİSANS BAŞARISIZ
69 19060776 NAMOUR LANEMER 190161101 Özel Hukuk YÜKSEK LİSANS BAŞARISIZ
70 19042132 ALAA AL-NAHI 1921231366 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
71 19040572 ASİE VANADZE 1923401383 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
72 19040305 EMA BEČAREVIĆ 1925201351 Mimarlık LİSANS BAŞARISIZ
73 19041519 ISMOIL NARZULLAEV 1921241359 Elektrik-Elektronik Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
74 19040908 KHALEDHASAN 1922311353 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
75 19041637 KLESIA HOXHA 1921231350 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
76 19042177 MUHAMMEDMELLE MAHMUD 1921211352 İnşaat Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
77 19040728 SAADET VANADZE 1923401390 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
78 19040488 YASMIN ELHADKY Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
79 19040526 ZIDAN HATIB 1923401391 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
80 19041779 ABUDUJIELILI REZEYE 1923401368 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
81 19040424 ABUDUREHEMAN ABUDUREYİMU 1923401363 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
82 19041538 AHMAD YAMAN ALKHATİB ALHASANI 1922311358 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
83 19041526 ALİ KARMIŞ 1921231365 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
84 19040168 HANAA AWAD 1922301350 Geleneksel Türk Sanatları LİSANS BAŞARISIZ
85 19020055 HEDAIA MADARATI 1941801350 Mimari Restorasyon 2 YILLIK BAŞARISIZ
86 19020086 KAMAR ALSARAJ 1940711352 Çocuk Gelişimi 2 YILLIK BAŞARISIZ
87 19041613 LAMIAA ALHAMALI 1921231361 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
88 19041350 LEENSHABAN 1922311361 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
89 19040334 MAIMAITIMING (MUHAMMED) SHAWUTI(SAVUT) 1923401355 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
90 19040207 MARWAN ALAGHAWANİ 1925241352 İç Mimarlık LİSANS BAŞARISIZ
91 19042125 MOHAMAD HAMDOUN 1921231363 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
92 19040442 MUKHAMMADKHON AKHMADJANOV 1923401372 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
93 19040045 NOUR ALMUHBANI 1923401361 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
94 19020111 NUREDDİN ELDERRA 1920131353 Bilim Tarihi LİSANS BAŞARISIZ
95 19040486 RAMA DİRİ 1923401384 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
96 19040413 SHALAYIDING JIAMALIDING 1923401358 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
97 19041367 TUKA ABDULMALEK 1923401389 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
98 BAYAN HADID BAŞARISIZ
99 DUA DUŞUK BAŞARISIZ
100 ABDULRAHMAN EID BAŞARISIZ
101 RIYAN RACHMADI BAŞARISIZ
102 ZHUZHUNAT GORGADZE BAŞARISIZ
103 19060169 BADR ESSAIHI 190301101 Geleneksel Türk Sanatları YÜKSEK LİSANS BAŞARISIZ
104 19060073 KARIM ABDELMAGUID 190121101 Tarih YÜKSEK LİSANS BAŞARISIZ
105 19060776 NAMOUR LANEMER 190161101 Özel Hukuk YÜKSEK LİSANS BAŞARISIZ
106 19042132 ALAA AL-NAHI 1921231366 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
107 19040572 ASİE VANADZE 1923401383 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
108 19040305 EMA BEČAREVIĆ 1925201351 Mimarlık LİSANS BAŞARISIZ
109 19041519 ISMOIL NARZULLAEV 1921241359 Elektrik-Elektronik Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
110 19040908 KHALEDHASAN 1922311353 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
111 19041637 KLESIA HOXHA 1921231350 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
112 19042177 MUHAMMEDMELLE MAHMUD 1921211352 İnşaat Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
113 19040728 SAADET VANADZE 1923401390 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
114 19040488 YASMIN ELHADKY Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
115 19040526 ZIDAN HATIB 1923401391 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
116 19041779 ABUDUJIELILI REZEYE 1923401368 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
117 19040424 ABUDUREHEMAN ABUDUREYİMU 1923401363 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
118 19041538 AHMAD YAMAN ALKHATİB ALHASANI 1922311358 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
119 19041526 ALİ KARMIŞ 1921231365 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
120 19040168 HANAA AWAD 1922301350 Geleneksel Türk Sanatları LİSANS BAŞARISIZ
121 19020055 HEDAIA MADARATI 1941801350 Mimari Restorasyon 2 YILLIK BAŞARISIZ
122 19020086 KAMAR ALSARAJ 1940711352 Çocuk Gelişimi 2 YILLIK BAŞARISIZ
123 19041613 LAMIAA ALHAMALI 1921231361 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
124 19041350 LEENSHABAN 1922311361 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
125 19040334 MAIMAITIMING (MUHAMMED) SHAWUTI(SAVUT) 1923401355 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
126 19040207 MARWAN ALAGHAWANİ 1925241352 İç Mimarlık LİSANS BAŞARISIZ
127 19042125 MOHAMAD HAMDOUN 1921231363 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
128 19040442 MUKHAMMADKHON AKHMADJANOV 1923401372 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
129 19040045 NOUR ALMUHBANI 1923401361 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
130 19020111 NUREDDİN ELDERRA 1920131353 Bilim Tarihi LİSANS BAŞARISIZ
131 19040486 RAMA DİRİ 1923401384 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
132 19040413 SHALAYIDING JIAMALIDING 1923401358 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
133 19041367 TUKA ABDULMALEK 1923401389 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ
134 BAYAN HADID BAŞARISIZ
135 DUA DUŞUK BAŞARISIZ
136 ABDULRAHMAN EID BAŞARISIZ
137 RIYAN RACHMADI BAŞARISIZ
138 ZHUZHUNAT GORGADZE BAŞARISIZ
139 19041905 ABDURRHMAN HASSAN ALY HASSAN ABDALLA 1922311359 Grafik Tasarım LİSANS BAŞARISIZ
140 19041807 KHAIREE KHAIREE 1921231372 Biyomedikal Mühendisliği LİSANS BAŞARISIZ
141 KHOZHIAKBAR ABDURAIMZHANOV BAŞARISIZ
142 19040138 SHAİMA RADWAN 1923401359 İslami İlimler LİSANS BAŞARISIZ


Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi